Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich

/  Dołącz do nas

Serdecznie zapraszamy do naszego grona wszystkich, którzy zajmują się pszczelarstwem.

Przynależność do Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich to wiele korzyści oraz możliwości rozwoju pasieki, poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia, a to wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Każdego kto chciałby dołączyć do naszego Zrzeszenia zapraszamy na comiesięczne spotkania. Prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej w wersji elektornicznej (wystarczy aktywny plik pdf, nie trzeba drukować, podpisywać i skanować) oraz krótkiej ankiety (również wersja elektroniczna).

Deklarację uprzejmie prosimy przesyłać drogą mailową do Zarządu Zrzeszenia na adres biuro@zrzeszeniepszczelarzykrakowskich.pl. Zarząd w drodze uchwały podejmuje decyzję o przyjęciu nowych członków.

Nowi członkowie, po wypełnieniu wszystkich formalności składają uroczystą przysięgę oraz zostają pasowani na Pszczelarza podczas Święta Pszczelarzy Krakowskich, czyli na Krakowskim Miodobraniu,
w drugi weekend września na placu Wolnica.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Sekretarz Zrzeszenia, która odpowie na pytania i wątpliwości. Dane kontaktowe z zakładce "Kontakt".

Zapraszamy!