Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich
17-11-2020

/  Zamówienia na sprzęt w ramach refundacji.


Informacja skierowana do członków Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich.

Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków w ramach projektów, sprzęt pszczelarski oraz sprzęt do gospodarki wędrownej. Wnioski można składać do 11 grudnia 2020 roku do godz. 24:00 (wnioski, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane). Przypominamy, aby przed rozpoczęciem składania wniosku zapoznać się z informacjami dotyczącymi projektów na sprzęt, zamieszczonymi w poradniku refundacyjnym.

Składanie wniosku poprzez formularz on-line:

Wnioski można złożyć wyłącznie przez formularze udostępnione poniżej. Należy kliknąć odpowiedni przycisk, zostaniecie wówczas przekierowani do osobnej karty z formularzami. Na początku wypełniania formularza wymagane jest wpisanie poprawnego adresu mailowego, dzięki temu po jego zakończeniu otrzymacie kopie mailem. Umożliwi Wam to edycję danych zawartych w formularzu, która będzie możliwa do 11 grudnia 2020.

Zachęcamy do oglądnięcia, krótkiego filmu instruktażowego, który pokaże Wam jak prawidłowo wypełnić formularz i jakie dane należy wcześniej przygotować.


                    

Złożenie wniosku w terminie to pierwszy krok do uzyskania dotacji. Kolejnym będzie podpisanie umowy między pszczelarzem a Zrzeszeniem. Po podpisaniu umowy będzie można dokonać zakupu sprzętu oraz dostarczyć stosowne dokumenty do Zrzeszenia. Rozliczenie projektu i zwrot środków podlegających refundacji będzie realizowane jesienią 2021 roku. O wszystkich krokach będziemy Was informować w odpowiednim czasie.

W razie problemów technicznych prosimy o zgłaszanie drogą mailową lub telefonicznie:

email: biuro@zrzeszeniepszczelarzykrakowskich.pl
tel. 604-170-725 (Sekretarz)
 
powrót