Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich
12-10-2020

/  Odkłady i pakiety 2021 r.


Do dnia 16 października przyjmujemy zgłoszenia od pszczelarzy (wyłącznie członków ZPK), którzy chcieliby produkować odkłady i/lub pakiety dla naszego Zrzeszenia w ramach refundacji KOWR na rok 2021.

Producentem odkładów i/lub pakietów może być osoba, która:

- posiada weterynaryjny numer identyfikacyjny nadany w związku z prowadzeniem działalności nadzorowanej dotyczącej pszczół lub wpisanych do rejestru PLW
- przedstawi w roku 2021 zaświadczenie weterynaryjne o stanie zdrowia pszczół w pasiece i prześle je przed rozpoczęciem sprzedaży do KOWR.

- posiada matkę reprodukcyjną lub zakupi matki użytkowe z linii hodowlanych pszczół, dla których prowadzone są księgi lub rejestry.
- zostanie zarekomendowana przez Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Producent pakietów lub odkładów, na potrzeby związane z KPWP, nie może wyprodukować w jednym sezonie więcej niż 300% liczby posiadanych pni pszczelich przedstawionych w zaświadczeniu weterynaryjnym.

Osoby zainteresowane produkcja odkładów i/lub pakietów, prosimy o kliknięcie
w poniży link.  Przekieruje on Was do formularza, w którym należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Osoby, które wykazały zainteresowanie otrzymają maila z formularzem oferty oraz dodatkowymi informacjami w terminie 16-20.10.2020.

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz klikając w poniższy link.


docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYTJJKsnahjsJq_0iM39_vYogn0pjsSXKcOL4bzVEZquaSyw/viewform


Szczegółowe informacje dotyczące projektów znajdują się w
Warunkach udziału w mechanizmie ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich” na lata 2020-2022

opublikowanych na stronie internetowej ARiMR www.arimr.gov.pl oraz udostępnionych na stronie www.kowr.gov.pl/interwencja/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich
 
powrót